Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Klifden me pishinë për fëmijë

Klifden
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Klifden në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sharamore House B&B
Sharamore House B&B
Sharamore House B&B
9.3 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Irlanda, Klifden
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • TV
All the Twos Lodge
All the Twos Lodge
All the Twos Lodge
Shtëpi e mysafirëve
Irlanda, Klifden
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Clifden Station House Hotel
Clifden Station House Hotel
Clifden Station House Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Irlanda, Klifden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Dun Ri Guesthouse
Dun Ri Guesthouse
Dun Ri Guesthouse
9.2 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Irlanda, Klifden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Kujdestari / Shërbime për fëmijë
Alcock & Brown Hotel
Alcock & Brown Hotel
Alcock & Brown Hotel
Hotel
Irlanda, Klifden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Shërbimi i larjes
Racecourse Lodge
Apartament
Irlanda, Klifden
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Depozitimi i bagazheve
 • Peshkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.