Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Jogyakarta me pishinë për fëmijë

Jogyakarta
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 72 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Jogyakarta në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Phoenix Hotel Yogyakarta - MGallery Collection
The Phoenix Hotel Yogyakarta - MGallery Collection
The Phoenix Hotel Yogyakarta - MGallery Collection
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Melia Purosani Hotel Yogyakarta
Melia Purosani Hotel Yogyakarta
Melia Purosani Hotel Yogyakarta
8.2 E mirë
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Jambuluwuk Malioboro Jogja
Jambuluwuk Malioboro Jogja
Jambuluwuk Malioboro Jogja
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
ARTOTEL Suites Bianti Yogyakarta
ARTOTEL Suites Bianti Yogyakarta
ARTOTEL Suites Bianti Yogyakarta
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Gallery Prawirotaman Hotel
Gallery Prawirotaman Hotel
Gallery Prawirotaman Hotel
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Royal Ambarrukmo Yogyakarta
Royal Ambarrukmo Yogyakarta
Royal Ambarrukmo Yogyakarta
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Eastparc Hotel Yogyakarta
Eastparc Hotel Yogyakarta
Eastparc Hotel Yogyakarta
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Kimaya Sudirman Yogyakarta by Harris
Kimaya Sudirman Yogyakarta by Harris
Kimaya Sudirman Yogyakarta by Harris
8.2 E mirë
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hyatt Regency Yogyakarta
Hyatt Regency Yogyakarta
Hyatt Regency Yogyakarta
9.0 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Hotel Tentrem
Hotel Tentrem
Hotel Tentrem
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sheraton Mustika Yogyakarta Resort and Spa
Sheraton Mustika Yogyakarta Resort and Spa
Sheraton Mustika Yogyakarta Resort and Spa
Resort
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Hotel Santika Premiere Jogja
Hotel Santika Premiere Jogja
Hotel Santika Premiere Jogja
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grand Tjokro Yogyakarta
Grand Tjokro Yogyakarta
Grand Tjokro Yogyakarta
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel New Saphir Yogyakarta
Hotel New Saphir Yogyakarta
Hotel New Saphir Yogyakarta
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Prime Plaza Hotel Jogjakarta
Prime Plaza Hotel Jogjakarta
Prime Plaza Hotel Jogjakarta
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
D'omah Yogya Hotel
D'omah Yogya Hotel
D'omah Yogya Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Rich Jogja Hotel
The Rich Jogja Hotel
The Rich Jogja Hotel
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
THE 1O1 Yogyakarta Tugu
THE 1O1 Yogyakarta Tugu
THE 1O1 Yogyakarta Tugu
8.8 E mirë
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Abadi Hotel Jogja
Abadi Hotel Jogja
Abadi Hotel Jogja
8.1 E mirë
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Crystal Lotus Hotel Yogyakarta
Crystal Lotus Hotel Yogyakarta
Crystal Lotus Hotel Yogyakarta
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Jogyakarta
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.