Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ungasan me pishinë për fëmijë

Ungasan
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Ungasan në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Karma Kandara
Karma Kandara
Karma Kandara
Vila
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Jumana Bali Ungasan Resort managed by Hilton
Jumana Bali Ungasan Resort managed by Hilton
Jumana Bali Ungasan Resort managed by Hilton
9.2 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Mahagiri Villas & Spa Dreamland
Mahagiri Villas & Spa Dreamland
Mahagiri Villas & Spa Dreamland
Vila
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Four Points by Sheraton Bali Ungasan
Four Points by Sheraton Bali Ungasan
Four Points by Sheraton Bali Ungasan
7.9 Mesatare
Hotel
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Ungasan Clifftop Resort
The Ungasan Clifftop Resort
The Ungasan Clifftop Resort
9.6 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Nusa Dua Retreat Boutique Villa Resort and Spa
Nusa Dua Retreat Boutique Villa Resort and Spa
Nusa Dua Retreat Boutique Villa Resort and Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Buana Bali Villas & Spa
Buana Bali Villas & Spa
Buana Bali Villas & Spa
Vila
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Prasana Villas
Prasana Villas
Prasana Villas
Vila
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
Puri Balangan Villa
Puri Balangan Villa
Puri Balangan Villa
Vila
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Jimbaran Sea View Villa
Jimbaran Sea View Villa
Jimbaran Sea View Villa
Vila
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Ungasan Beach Villas
Ungasan Beach Villas
Ungasan Beach Villas
Vila
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sunset Villa
Sunset Villa
Sunset Villa
Vila
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Renaissance Bali Uluwatu Resort & Spa
Renaissance Bali Uluwatu Resort & Spa
Renaissance Bali Uluwatu Resort & Spa
9.1 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Kawan Jimbaran
The Kawan Jimbaran
The Kawan Jimbaran
Vila
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Pandawa Cliff Estate - an elite haven
Pandawa Cliff Estate - an elite haven
Pandawa Cliff Estate - an elite haven
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
KARMA K dream VILLA 2 bedrooms within TOP 5 star BALI RESORT
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Leana Ungasan
Vila
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
MaxOneHotels at Bukit Jimbaran
MaxOneHotels at Bukit Jimbaran
MaxOneHotels at Bukit Jimbaran
Hotel
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
U Tube Hotel & Spa
U Tube Hotel & Spa
U Tube Hotel & Spa
7.6 Mesatare
Hotel
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Hill Dance Bali American Hotel
Hill Dance Bali American Hotel
Hill Dance Bali American Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Indonezia, Ungasan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.