Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ubud me pishinë për fëmijë

Ubud
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 272 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Ubud në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Alaya Resort Ubud
Alaya Resort Ubud
Alaya Resort Ubud
8.9 E mirë
Resort
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
KajaNe Mua at Ubud Bali
KajaNe Mua at Ubud Bali
KajaNe Mua at Ubud Bali
Resort
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Komaneka at Bisma Ubud
Komaneka at Bisma Ubud
Komaneka at Bisma Ubud
Resort
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Kamandalu Ubud
Kamandalu Ubud
Kamandalu Ubud
9.0 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Tjampuhan Spa
Hotel Tjampuhan Spa
Hotel Tjampuhan Spa
Hotel
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Mansion Baliwood Resort Hotel & Spa
The Mansion Baliwood Resort Hotel & Spa
The Mansion Baliwood Resort Hotel & Spa
7.8 Mesatare
Resort
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Kupu Kupu Barong Villas and Tree Spa by L'OCCITANE
Kupu Kupu Barong Villas and Tree Spa by L'OCCITANE
Kupu Kupu Barong Villas and Tree Spa by L'OCCITANE
7.8 Mesatare
Resort
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Kayon Resort by Pramana
The Kayon Resort by Pramana
The Kayon Resort by Pramana
9.3 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Komaneka at Rasa Sayang Ubud
Komaneka at Rasa Sayang Ubud
Komaneka at Rasa Sayang Ubud
Resort
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Royal Pita Maha
The Royal Pita Maha
The Royal Pita Maha
Hotel
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Lokha Ubud Resort Villas & SPA
The Lokha Ubud Resort Villas & SPA
The Lokha Ubud Resort Villas & SPA
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Four Seasons Resort Bali at Sayan
Four Seasons Resort Bali at Sayan
Four Seasons Resort Bali at Sayan
Resort
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Ubud Village Resort & Spa
The Ubud Village Resort & Spa
The Ubud Village Resort & Spa
Resort
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Amatara Agung Raka
Amatara Agung Raka
Amatara Agung Raka
Resort
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
COMO Uma Ubud
COMO Uma Ubud
COMO Uma Ubud
9.2 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Ubud Wana Resort
Ubud Wana Resort
Ubud Wana Resort
8.1 E mirë
Resort
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Wapa di Ume Resort & Spa
Wapa di Ume Resort & Spa
Wapa di Ume Resort & Spa
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Puri Sunia Resort
Puri Sunia Resort
Puri Sunia Resort
5.0
Hotel
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Viceroy Bali
Resort
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Komaneka at Monkey Forest Ubud
Komaneka at Monkey Forest Ubud
Komaneka at Monkey Forest Ubud
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Ubud
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.