Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Tulamben me aktivitete ujore

Tulamben
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 23 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Tulamben për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Toyabali Resort Dive & Relax
Toyabali Resort Dive & Relax
Toyabali Resort Dive & Relax
Parku i Pushimeve/Kampi
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Matahari Tulamben Resort Dive & SPA
Matahari Tulamben Resort Dive & SPA
Matahari Tulamben Resort Dive & SPA
8.1 E mirë
Resort
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Liberty Dive Resort
Liberty Dive Resort
Liberty Dive Resort
9.1 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Ocean View Dive Resort Tulamben
Ocean View Dive Resort Tulamben
Ocean View Dive Resort Tulamben
8.1 E mirë
Resort
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Blue Hill Resort Tulamben
Blue Hill Resort Tulamben
Blue Hill Resort Tulamben
8.0 E mirë
Resort
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Minabali Bunga'lo
Minabali Bunga'lo
Minabali Bunga'lo
Parku i Pushimeve/Kampi
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Tulamben Backpacker
Hotel
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Tauch Terminal Resort Tulamben & Spa
Tauch Terminal Resort Tulamben & Spa
Tauch Terminal Resort Tulamben & Spa
8.9 E mirë
Resort
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Mimpi Resort Tulamben Bali
Mimpi Resort Tulamben Bali
Mimpi Resort Tulamben Bali
8.8 E mirë
Resort
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Scuba Seraya Resort
Scuba Seraya Resort
Scuba Seraya Resort
8.7 E mirë
Resort
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Casino
Ocean Villa & Homestay
Ocean Villa & Homestay
Ocean Villa & Homestay
Mengjezore dhe Mbrëmje
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Bali Reef Divers Tulamben
Bali Reef Divers Tulamben
Bali Reef Divers Tulamben
Apartament
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Bali Dive Resort and Spa
Bali Dive Resort and Spa
Bali Dive Resort and Spa
8.9 E mirë
Resort
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Pondok Mimpi Tulamben
Pondok Mimpi Tulamben
Pondok Mimpi Tulamben
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Villa Alba Bali Dive Resort
Villa Alba Bali Dive Resort
Villa Alba Bali Dive Resort
Resort
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Segara Tegeh Tulamben
Segara Tegeh Tulamben
Segara Tegeh Tulamben
Hostel
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Furgon i aeroportit
Crystal Ocean View Tulamben Hotel
Crystal Ocean View Tulamben Hotel
Crystal Ocean View Tulamben Hotel
Hotel
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Alba Tulamben
Alba Tulamben
Alba Tulamben
Shtëpi e mysafirëve
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Scuba Tribe Bali
Mengjezore dhe Mbrëmje
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
 • Mergim nën ujë
 • Aktivitetet në ujë
Khrisna Sunrise Homestay Tulamben
Shtëpi e mysafirëve
Indonezia, Tulamben
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Tavolinë udhëtimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.