Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tangerang me pishinë për fëmijë

Tangerang
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Tangerang në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Aryaduta Lippo Village
Hotel Aryaduta Lippo Village
Hotel Aryaduta Lippo Village
8.3 E mirë
Hotel
Indonezia, Tangerang
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Novotel Tangerang
Novotel Tangerang
Novotel Tangerang
Hotel
Indonezia, Tangerang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Santika Premiere Bintaro
Santika Premiere Bintaro
Santika Premiere Bintaro
Hotel
Indonezia, Tangerang
Largësia nga qendra e qytetit:
14.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Grand Serpong Hotel
Grand Serpong Hotel
Grand Serpong Hotel
Hotel
Indonezia, Tangerang
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
Sahid Mutiara Karawaci
Sahid Mutiara Karawaci
Sahid Mutiara Karawaci
8.4 E mirë
Hotel
Indonezia, Tangerang
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
Elvour Hotel Serpong
Elvour Hotel Serpong
Elvour Hotel Serpong
Hotel
Indonezia, Tangerang
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Yellow Bee Hotel Tangerang
Yellow Bee Hotel Tangerang
Yellow Bee Hotel Tangerang
Hotel
Indonezia, Tangerang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Narita Classic Hotel Tangerang
Narita Classic Hotel Tangerang
Narita Classic Hotel Tangerang
Hotel
Indonezia, Tangerang
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Aviary Bintaro
Aviary Bintaro
Aviary Bintaro
8.6 E mirë
Hotel
Indonezia, Tangerang
Largësia nga qendra e qytetit:
14.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Hotel Yasmin Karawaci
Hotel Yasmin Karawaci
Hotel Yasmin Karawaci
Hotel
Indonezia, Tangerang
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Kopsht
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.