Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Tabanan me aktivitete ujore

Tabanan
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 24 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Tabanan për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
D'sawah Villa
D'sawah Villa
D'sawah Villa
7.9 Mesatare
Parku i Pushimeve/Kampi
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
WakaGangga
WakaGangga
WakaGangga
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Soori Bali
Soori Bali
Soori Bali
9.8 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Most Exotic Beachfront Villa Keong
Most Exotic Beachfront Villa Keong
Most Exotic Beachfront Villa Keong
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Villa Semarapura - an elite haven
Villa Semarapura - an elite haven
Villa Semarapura - an elite haven
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villa Padi Tabanan
Villa Padi Tabanan
Villa Padi Tabanan
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
The Arsana Estate - an elite haven
The Arsana Estate - an elite haven
The Arsana Estate - an elite haven
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
8.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villa Nirwana
Villa Nirwana
Villa Nirwana
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Fusha shtërrime
Villa Kailasha - an elite haven
Villa Kailasha - an elite haven
Villa Kailasha - an elite haven
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villa 58 Tanah Lot
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Villa Maridadi - an elite haven
Villa Maridadi - an elite haven
Villa Maridadi - an elite haven
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Nirjhara
Nirjhara
Nirjhara
Resort
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Luxury Boutique Hotel Bali
Resort
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Villa Senja
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Natya Hotel Tanah Lot
Natya Hotel Tanah Lot
Natya Hotel Tanah Lot
Hotel
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Puri Taman Sari
Puri Taman Sari
Puri Taman Sari
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
13.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
De Moksha Eco Friendly Boutique Resort
De Moksha Eco Friendly Boutique Resort
De Moksha Eco Friendly Boutique Resort
8.6 E mirë
Resort
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Taman di Blayu
Villa Taman di Blayu
Villa Taman di Blayu
8.0 E mirë
Resort
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Silversand Villa
Silversand Villa
Silversand Villa
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
The Swell
Hostel
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Bar pranë pishinës
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.