Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tabanan me pishinë për fëmijë

Tabanan
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 17 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Tabanan në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
D'sawah Villa
D'sawah Villa
D'sawah Villa
7.9 Mesatare
Parku i Pushimeve/Kampi
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
WakaGangga
WakaGangga
WakaGangga
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Soori Bali
Soori Bali
Soori Bali
Resort
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Kryamaha Villas
The Kryamaha Villas
The Kryamaha Villas
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Villa Semarapura - an elite haven
Villa Semarapura - an elite haven
Villa Semarapura - an elite haven
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villa Lea Tabanan
Villa Lea Tabanan
Villa Lea Tabanan
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Villa Ocean & Golf
Villa Ocean & Golf
Villa Ocean & Golf
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Fusha shtërrime
The Arsana Estate - an elite haven
The Arsana Estate - an elite haven
The Arsana Estate - an elite haven
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
8.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villa Nirwana
Villa Nirwana
Villa Nirwana
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Fusha shtërrime
Villa Kailasha - an elite haven
Villa Kailasha - an elite haven
Villa Kailasha - an elite haven
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villa Amani Golf
Villa Amani Golf
Villa Amani Golf
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Fusha shtërrime
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Villa Maridadi - an elite haven
Villa Maridadi - an elite haven
Villa Maridadi - an elite haven
Vila
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Natya Hotel Tanah Lot
Natya Hotel Tanah Lot
Natya Hotel Tanah Lot
Hotel
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Dewi Sinta Hotel and Restaurant
Dewi Sinta Hotel and Restaurant
Dewi Sinta Hotel and Restaurant
8.4 E mirë
Hotel
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Puri Taman Sari
Puri Taman Sari
Puri Taman Sari
Hotel
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
13.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Villa Taman di Blayu
Villa Taman di Blayu
Villa Taman di Blayu
Resort
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
13.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Bali Japan Village
Bali Japan Village
Bali Japan Village
Parku i Pushimeve/Kampi
Indonezia, Tabanan
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.