Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Seraya Barat me Qendër për zhytje në ujë në thellësi & Zhytje në ujë në thellësi

Seraya Barat
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Qendër zhytje nën ujë & qendër zhytjeje në Seraya Barat 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe qasjen në shërbimet e zhytjes. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 9 prill, 2024.
Kebun Impian
Kebun Impian
Kebun Impian
Parku i Pushimeve/Kampi
Indonezia, Seraya Barat
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Shunyata Villas Bali
Shunyata Villas Bali
Shunyata Villas Bali
Vila
Indonezia, Seraya Barat
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Seraya Shores
Seraya Shores
Seraya Shores
Parku i Pushimeve/Kampi
Indonezia, Seraya Barat
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Frangipani Inn & Restaurant
Frangipani Inn & Restaurant
Frangipani Inn & Restaurant
9.2 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Indonezia, Seraya Barat
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
ArjunaBungalows
Resort
Indonezia, Seraya Barat
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.