Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Senggigi me Qendër për zhytje në ujë në thellësi & Zhytje në ujë në thellësi

Senggigi
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 45 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Qendër zhytje nën ujë & qendër zhytjeje në Senggigi 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe qasjen në shërbimet e zhytjes. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 9 prill, 2024.
Qunci Villas Hotel
Qunci Villas Hotel
Qunci Villas Hotel
Vila
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Living Asia Resort and Spa
Living Asia Resort and Spa
Living Asia Resort and Spa
8.7 E mirë
Resort
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Holiday Resort Lombok
Holiday Resort Lombok
Holiday Resort Lombok
8.4 E mirë
Resort
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Puri Mas Boutique Resort & Spa
Puri Mas Boutique Resort & Spa
Puri Mas Boutique Resort & Spa
8.8 E mirë
Resort
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Kila Senggigi Beach Lombok
Kila Senggigi Beach Lombok
Kila Senggigi Beach Lombok
Hotel
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
The Chandi Boutique Resort & Spa
The Chandi Boutique Resort & Spa
The Chandi Boutique Resort & Spa
Resort
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Jeeva Klui Resort
Jeeva Klui Resort
Jeeva Klui Resort
Resort
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Katamaran Hotel & Resort
Katamaran Hotel & Resort
Katamaran Hotel & Resort
Resort
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Pool Villa Club Lombok
Pool Villa Club Lombok
Pool Villa Club Lombok
Vila
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sunset Lavinia
Sunset Lavinia
Sunset Lavinia
Hotel
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
The Puncak
The Puncak
The Puncak
Hotel
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Jeeva Santai Villas
Jeeva Santai Villas
Jeeva Santai Villas
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Villa Giuliana
Villa Giuliana
Villa Giuliana
Vila
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Narvik Villa
Narvik Villa
Narvik Villa
Vila
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Villa Senang Senggigi
Villa Senang Senggigi
Villa Senang Senggigi
Vila
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villa Kipas Retreat
Vila
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Villa Bel-Air Senggigi
Villa Bel-Air Senggigi
Villa Bel-Air Senggigi
Vila
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villa Stella Garden
Vila
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Sunset Villa Senggigi
Sunset Villa Senggigi
Sunset Villa Senggigi
Vila
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Villa Marley Senggigi
Vila
Indonezia, Senggigi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.