Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sanur me pishinë për fëmijë

Sanur
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 74 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Sanur në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
THE 1O1 Bali Oasis Sanur
THE 1O1 Bali Oasis Sanur
THE 1O1 Bali Oasis Sanur
Hotel
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Puri Santrian
Puri Santrian
Puri Santrian
8.5 E mirë
Hotel
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Swiss-Belresort Watu Jimbar
Swiss-Belresort Watu Jimbar
Swiss-Belresort Watu Jimbar
8.7 E mirë
Resort
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Mercure Resort Sanur
Mercure Resort Sanur
Mercure Resort Sanur
Resort
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Griya Santrian a Beach Resort
Griya Santrian a Beach Resort
Griya Santrian a Beach Resort
8.6 E mirë
Resort
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Prama Sanur Beach Bali
Prama Sanur Beach Bali
Prama Sanur Beach Bali
8.2 E mirë
Hotel
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Segara Village Hotel
Segara Village Hotel
Segara Village Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Intercontinental Bali Sanur Resort An IHG Hotel
Intercontinental Bali Sanur Resort An IHG Hotel
Intercontinental Bali Sanur Resort An IHG Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Taksu Sanur Hotel
Taksu Sanur Hotel
Taksu Sanur Hotel
Hotel
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Prime Plaza Suites Sanur - Bali
Prime Plaza Suites Sanur - Bali
Prime Plaza Suites Sanur - Bali
Apartament
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Artotel Sanur - Bali
Artotel Sanur - Bali
Artotel Sanur - Bali
8.8 E mirë
Hotel
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
The Kanjeng Suite & Villa Sanur
The Kanjeng Suite & Villa Sanur
The Kanjeng Suite & Villa Sanur
4.7
Hotel
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
SAGARA Villas and Suites
SAGARA Villas and Suites
SAGARA Villas and Suites
8.6 E mirë
Hotel
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Bali Emerald Villas
Bali Emerald Villas
Bali Emerald Villas
Vila
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Maya Sanur Resort & Spa
Maya Sanur Resort & Spa
Maya Sanur Resort & Spa
8.8 E mirë
Resort
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Tandjung Sari Hotel
Tandjung Sari Hotel
Tandjung Sari Hotel
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Klumpu Bali Resort
Klumpu Bali Resort
Klumpu Bali Resort
Resort
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Atta Kamaya Resort and Villas
Atta Kamaya Resort and Villas
Atta Kamaya Resort and Villas
Resort
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Kayumanis Sanur Private Villa and Spa
Kayumanis Sanur Private Villa and Spa
Kayumanis Sanur Private Villa and Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Mahagiri Villas Bali
Mahagiri Villas Bali
Mahagiri Villas Bali
Vila
Indonezia, Sanur
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.