Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Pemuteran me pishinë për fëmijë

Pemuteran
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 38 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Pemuteran në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Sari Bungalows
The Sari Bungalows
The Sari Bungalows
Shtëpi e mysafirëve
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
Villa Semadhi
Villa Semadhi
Villa Semadhi
Vila
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Villa Santai Pemuteran
Villa Santai Pemuteran
Villa Santai Pemuteran
Vila
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Jeda Villa Modern Stylish Luxury Villa
Jeda Villa Modern Stylish Luxury Villa
Jeda Villa Modern Stylish Luxury Villa
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Taman Sari Bali Resort and Spa
Taman Sari Bali Resort and Spa
Taman Sari Bali Resort and Spa
Resort
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Adi Assri Beach Resorts And Spa Pemuteran
Adi Assri Beach Resorts And Spa Pemuteran
Adi Assri Beach Resorts And Spa Pemuteran
8.2 E mirë
Resort
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Amertha Bali Villas
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Arjuna Homestay Pemuteran
Arjuna Homestay Pemuteran
Arjuna Homestay Pemuteran
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Recepsion 24-orësh
Tirta Sari Bungalow
Tirta Sari Bungalow
Tirta Sari Bungalow
Hotel
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Kubuku Eco Dive Lodge and Yoga
Kubuku Eco Dive Lodge and Yoga
Kubuku Eco Dive Lodge and Yoga
Resort
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Taruna Boutique Homestay & Spa
Taruna Boutique Homestay & Spa
Taruna Boutique Homestay & Spa
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Suka Sari Cottages
Suka Sari Cottages
Suka Sari Cottages
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Dimpil Homestay
Dimpil Homestay
Dimpil Homestay
9.1 E shkëlqyer
Homestay
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Taman Selini Wahana Beach Bungalows
Taman Selini Wahana Beach Bungalows
Taman Selini Wahana Beach Bungalows
8.2 E mirë
Hotel
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sunia Loka Bungalows & Dive Center
Parku i Pushimeve/Kampi
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Doubleyou Home Stay
Doubleyou Home Stay
Doubleyou Home Stay
8.6 E mirë
Homestay
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Global Dive Lodges
Global Dive Lodges
Global Dive Lodges
Parku i Pushimeve/Kampi
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Dush
 • Furgon i aeroportit
Bali Oase Resort
Bali Oase Resort
Bali Oase Resort
Parku i Pushimeve/Kampi
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Magus Homestay Pemuteran
Magus Homestay Pemuteran
Magus Homestay Pemuteran
Homestay
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Asistent
Mango Tree Inn
Mango Tree Inn
Mango Tree Inn
Shtëpi e mysafirëve
Indonezia, Pemuteran
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.