Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Пајанган me pishinë për fëmijë

Пајанган
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Пајанган në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hanging Gardens of Bali
Hanging Gardens of Bali
Hanging Gardens of Bali
9.5 E shkëlqyer
Vila
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Ayung Resort Ubud
Ayung Resort Ubud
Ayung Resort Ubud
Resort
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Puri Wulandari - A Boutique Resort & Spa
Puri Wulandari - A Boutique Resort & Spa
Puri Wulandari - A Boutique Resort & Spa
Resort
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Komaneka at Tanggayuda Ubud
Komaneka at Tanggayuda Ubud
Komaneka at Tanggayuda Ubud
Resort
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Nandini Bali Resort & Spa Ubud
Nandini Bali Resort & Spa Ubud
Nandini Bali Resort & Spa Ubud
9.1 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
Padma Resort Ubud
Padma Resort Ubud
Padma Resort Ubud
Resort
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Senetan Villas and Spa Resort
Senetan Villas and Spa Resort
Senetan Villas and Spa Resort
Vila
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Ashoka Tree Resort at Tanggayuda
Ashoka Tree Resort at Tanggayuda
Ashoka Tree Resort at Tanggayuda
5.1
Resort
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Villa Amrita
Villa Amrita
Villa Amrita
Vila
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Awan Biru Villas
Awan Biru Villas
Awan Biru Villas
Vila
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
8.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Villa Rumah Lotus
Vila
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Rijasa Agung Resort and Villas
8.7 E mirë
Resort
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Villa Bayad
Villa Bayad
Villa Bayad
Vila
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Villa Bodhi
Villa Bodhi
Villa Bodhi
Vila
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Heaven in Bali
Heaven in Bali
Heaven in Bali
9.5 E shkëlqyer
Homestay
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Villa Atas Awan
Villa Atas Awan
Villa Atas Awan
Vila
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Uma Caming Villas & Gym by EPS
Uma Caming Villas & Gym by EPS
Uma Caming Villas & Gym by EPS
Vila
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Villa Vastu
Villa Vastu
Villa Vastu
Vila
Indonezia, Пајанган
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.