Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Pakem me pishinë për fëmijë

Pakem
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Pakem në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Joglo Plawang International Boutique Villa
Joglo Plawang International Boutique Villa
Joglo Plawang International Boutique Villa
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Sambi Resort Spa & Restaurant
Sambi Resort Spa & Restaurant
Sambi Resort Spa & Restaurant
8.6 E mirë
Resort
Indonezia, Pakem
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Griya Persada Convention Hotel & Resort
Griya Persada Convention Hotel & Resort
Griya Persada Convention Hotel & Resort
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Riverside Javanese Cottages
The Riverside Javanese Cottages
The Riverside Javanese Cottages
Hotel
Indonezia, Pakem
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Villa Alifa
Villa Alifa
Villa Alifa
Vila
Indonezia, Pakem
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.