Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Padang me pishinë për fëmijë

Padang
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Padang në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Mercure Padang
Mercure Padang
Mercure Padang
8.0 E mirë
Hotel
Indonezia, Padang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Premier Basko Hotel Padang
Premier Basko Hotel Padang
Premier Basko Hotel Padang
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Padang
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Pangeran Beach Hotel
Pangeran Beach Hotel
Pangeran Beach Hotel
Hotel
Indonezia, Padang
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Axana Hotel
The Axana Hotel
The Axana Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Indonezia, Padang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Grand Inna Padang
Grand Inna Padang
Grand Inna Padang
8.5 E mirë
Hotel
Indonezia, Padang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Kyriad Hotel Bumiminang
Kyriad Hotel Bumiminang
Kyriad Hotel Bumiminang
Hotel
Indonezia, Padang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Zbardhja
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Rocky Plaza Hotel Padang
Rocky Plaza Hotel Padang
Rocky Plaza Hotel Padang
7.9 Mesatare
Hotel
Indonezia, Padang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Ibis Padang
Ibis Padang
Ibis Padang
Hotel
Indonezia, Padang
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
HW Hotel Padang
HW Hotel Padang
HW Hotel Padang
Hotel
Indonezia, Padang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Oxville Hotel
Oxville Hotel
Oxville Hotel
Hotel
Indonezia, Padang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Kawana Hotel Padang
Kawana Hotel Padang
Kawana Hotel Padang
Hotel
Indonezia, Padang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Grand Sari Hotel
Grand Sari Hotel
Grand Sari Hotel
Hotel
Indonezia, Padang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.