Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Мундук me aktivitete ujore

Мундук
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 27 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Мундук për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Munduk Moding Plantation Nature Resort & Spa
Munduk Moding Plantation Nature Resort & Spa
Munduk Moding Plantation Nature Resort & Spa
Resort
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sanak Retreat Bali
Sanak Retreat Bali
Sanak Retreat Bali
9.4 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Nadira Bali Resort & Villa
9.2 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Puri Lumbung Cottages Munduk
Puri Lumbung Cottages Munduk
Puri Lumbung Cottages Munduk
8.5 E mirë
Resort
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Bali Rahayu Homestay
Bali Rahayu Homestay
Bali Rahayu Homestay
8.8 E mirë
Homestay
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkim falas
Atres Villa
Atres Villa
Atres Villa
8.8 E mirë
Hotel
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Adila Warung and Homestay
Adila Warung and Homestay
Adila Warung and Homestay
Shtëpi e mysafirëve
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Puri Alam Bali
Puri Alam Bali
Puri Alam Bali
Hotel
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Edy Homestay Munduk
Edy Homestay Munduk
Edy Homestay Munduk
8.5 E mirë
Homestay
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Amartya Puri Green Cottages
Mengjezore dhe Mbrëmje
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Guru Ratna
Guru Ratna
Guru Ratna
8.0 E mirë
Homestay
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkimi
 • Internet i shpejtë
 • Dhomat pa duhan
Yoga Homestay
Yoga Homestay
Yoga Homestay
Homestay
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
 • Kanoe
 • Aktivitetet në ujë
Melanting Cottages
Melanting Cottages
Melanting Cottages
Parku i Pushimeve/Kampi
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Terrasse du Lac Tamblingan
Terrasse du Lac Tamblingan
Terrasse du Lac Tamblingan
Shtëpi e mysafirëve
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Aris Homestay and Warung Made
Homestay
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
Karang Sari Guesthouse & Restaurant
Karang Sari Guesthouse & Restaurant
Karang Sari Guesthouse & Restaurant
Shtëpi e mysafirëve
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Asistent
Winaposa and Warung Pudak
9.0 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Atres Sari Resort
Resort
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
Swar Bali Lodge
8.1 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Parkimi
Nadya Homestay
Homestay
Indonezia, Мундук
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.