Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Medan, Indonezia

Medan
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 143 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Aryaduta Medan
Aryaduta Medan
Aryaduta Medan
8.2 E mirë
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Cambridge Hotel Medan
Cambridge Hotel Medan
Cambridge Hotel Medan
8.6 E mirë
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
JW Marriott Hotel Medan
JW Marriott Hotel Medan
JW Marriott Hotel Medan
8.6 E mirë
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Grand Aston City Hall Medan
Grand Aston City Hall Medan
Grand Aston City Hall Medan
8.6 E mirë
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Santika Premiere Dyandra Hotel & Convention - Medan
Santika Premiere Dyandra Hotel & Convention - Medan
Santika Premiere Dyandra Hotel & Convention - Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Grand Mercure Maha Cipta Medan Angkasa
Grand Mercure Maha Cipta Medan Angkasa
Grand Mercure Maha Cipta Medan Angkasa
8.4 E mirë
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Four Points by Sheraton Medan
Four Points by Sheraton Medan
Four Points by Sheraton Medan
8.5 E mirë
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Emerald Garden International Hotel
Emerald Garden International Hotel
Emerald Garden International Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Radisson Medan
Radisson Medan
Radisson Medan
7.9 Mesatare
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Madani Medan - Syariah Hotel
Hotel Madani Medan - Syariah Hotel
Hotel Madani Medan - Syariah Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Travellers Suites Serviced Apartments
Travellers Suites Serviced Apartments
Travellers Suites Serviced Apartments
7.7 Mesatare
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Grand Antares
Hotel Grand Antares
Hotel Grand Antares
7.7 Mesatare
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Grandhika Setiabudi Medan
Hotel Grandhika Setiabudi Medan
Hotel Grandhika Setiabudi Medan
8.9 E mirë
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
Swiss-Belinn Medan
Swiss-Belinn Medan
Swiss-Belinn Medan
7.9 Mesatare
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Grand Sakura Hotel
Grand Sakura Hotel
Grand Sakura Hotel
7.1 Mesatare
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Karibia Boutique Hotel
Karibia Boutique Hotel
Karibia Boutique Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
d'primahotel Medan
d'primahotel Medan
d'primahotel Medan
7.9 Mesatare
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • ATM / Makinë e parasë
Permata Inn
Permata Inn
Permata Inn
7.4 Mesatare
Hostel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
 • Depozitimi i bagazheve
Hermes Palace Hotel Medan
Hermes Palace Hotel Medan
Hermes Palace Hotel Medan
8.6 E mirë
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel Polonia Medan managed by Topotels
Hotel Polonia Medan managed by Topotels
Hotel Polonia Medan managed by Topotels
8.1 E mirë
Hotel
Indonezia, Medan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.