Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Manado me pishinë për fëmijë

Manado
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Manado në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Aryaduta Manado
Aryaduta Manado
Aryaduta Manado
Hotel
Indonezia, Manado
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Novotel Manado Golf Resort & Convention Center
Novotel Manado Golf Resort & Convention Center
Novotel Manado Golf Resort & Convention Center
7.6 Mesatare
Resort
Indonezia, Manado
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sintesa Peninsula Hotel
Sintesa Peninsula Hotel
Sintesa Peninsula Hotel
Hotel
Indonezia, Manado
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Swiss-Belhotel Maleosan Manado
Swiss-Belhotel Maleosan Manado
Swiss-Belhotel Maleosan Manado
8.6 E mirë
Hotel
Indonezia, Manado
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Mercure Manado Tateli Beach Resort
Mercure Manado Tateli Beach Resort
Mercure Manado Tateli Beach Resort
8.8 E mirë
Hotel
Indonezia, Manado
Largësia nga qendra e qytetit:
10.6 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Four Points by Sheraton Manado
Four Points by Sheraton Manado
Four Points by Sheraton Manado
8.5 E mirë
Hotel
Indonezia, Manado
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Hotel Gran Puri Manado
Hotel Gran Puri Manado
Hotel Gran Puri Manado
8.2 E mirë
Hotel
Indonezia, Manado
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Sutanraja Hotel Convention & Recreation
Sutanraja Hotel Convention & Recreation
Sutanraja Hotel Convention & Recreation
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Casabaio Paradise Resort
Casabaio Paradise Resort
Casabaio Paradise Resort
8.5 E mirë
Resort
Indonezia, Manado
Largësia nga qendra e qytetit:
31.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Gangga Island Resort & Spa
Gangga Island Resort & Spa
Gangga Island Resort & Spa
Resort
Indonezia, Manado
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Murex Dive Resort
Murex Dive Resort
Murex Dive Resort
Resort
Indonezia, Manado
Largësia nga qendra e qytetit:
9.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Thalassa Resort and 5 PADI Dive Center
Thalassa Resort and 5 PADI Dive Center
Thalassa Resort and 5 PADI Dive Center
9.1 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Manado
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Sahid Kawanua Manado
Sahid Kawanua Manado
Sahid Kawanua Manado
Hotel
Indonezia, Manado
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.