Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Malang me pishinë për fëmijë

Malang
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 25 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Malang në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Harris Hotel & Conventions Malang
Harris Hotel & Conventions Malang
Harris Hotel & Conventions Malang
8.7 E mirë
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Tugu Malang
Hotel Tugu Malang
Hotel Tugu Malang
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Aria Gajayana
Aria Gajayana
Aria Gajayana
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Hotel Santika Premiere Malang
Hotel Santika Premiere Malang
Hotel Santika Premiere Malang
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Grand Cakra Hotel Malang
Grand Cakra Hotel Malang
Grand Cakra Hotel Malang
8.3 E mirë
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Ijen Suites Resort & Convention
Ijen Suites Resort & Convention
Ijen Suites Resort & Convention
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Balava Hotel
The Balava Hotel
The Balava Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafe / Thaj kafeje
The Shalimar Boutique Hotel
The Shalimar Boutique Hotel
The Shalimar Boutique Hotel
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Ibis Styles Malang
Ibis Styles Malang
Ibis Styles Malang
8.4 E mirë
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Amaris Hotel Malang
Amaris Hotel Malang
Amaris Hotel Malang
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Solaris Hotel Malang
Solaris Hotel Malang
Solaris Hotel Malang
7.9 Mesatare
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
8.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Kertanegara Premium Guest House
Kertanegara Premium Guest House
Kertanegara Premium Guest House
8.1 E mirë
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
Gajahmada Graha Hotel
Gajahmada Graha Hotel
Gajahmada Graha Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Bess Resort & Waterpark Hotel and Convention
Bess Resort & Waterpark Hotel and Convention
Bess Resort & Waterpark Hotel and Convention
8.2 E mirë
Resort
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Hotel Sahid Montana 2 Malang
Hotel Sahid Montana 2 Malang
Hotel Sahid Montana 2 Malang
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
eL Hotel Grande Malang
eL Hotel Grande Malang
eL Hotel Grande Malang
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
MaxOne Ascent Hotels Malang
MaxOne Ascent Hotels Malang
MaxOne Ascent Hotels Malang
7.5 Mesatare
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Regent's Park Hotel
Regent's Park Hotel
Regent's Park Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Kartika Graha Hotel
Kartika Graha Hotel
Kartika Graha Hotel
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Ubud Hotel & Villas Malang
Ubud Hotel & Villas Malang
Ubud Hotel & Villas Malang
Hotel
Indonezia, Malang
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.