Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lembang me pishinë për fëmijë

Lembang
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Lembang në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
InterContinental Bandung Dago Pakar
InterContinental Bandung Dago Pakar
InterContinental Bandung Dago Pakar
Hotel
Indonezia, Lembang
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Sandalwood Boutique Hotel
Sandalwood Boutique Hotel
Sandalwood Boutique Hotel
Hotel
Indonezia, Lembang
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Pesona Bamboe
Pesona Bamboe
Pesona Bamboe
Hotel
Indonezia, Lembang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Shërbimi i larjes
SanGria Resort And Spa
SanGria Resort And Spa
SanGria Resort And Spa
8.7 E mirë
Resort
Indonezia, Lembang
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Grand Paradise Lembang
Grand Paradise Lembang
Grand Paradise Lembang
8.0 E mirë
Hotel
Indonezia, Lembang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Lembang Asri Mountain Resort Hotel
Lembang Asri Mountain Resort Hotel
Lembang Asri Mountain Resort Hotel
Resort
Indonezia, Lembang
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Puteri Gunung Hotel
Puteri Gunung Hotel
Puteri Gunung Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Indonezia, Lembang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Grand Hani Hotel
Grand Hani Hotel
Grand Hani Hotel
6.4 Më poshtë mesatare
Hotel
Indonezia, Lembang
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Osmond Villa Resort
Osmond Villa Resort
Osmond Villa Resort
Parku i Pushimeve/Kampi
Indonezia, Lembang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
La Oma Hotel & Cafe
La Oma Hotel & Cafe
La Oma Hotel & Cafe
Hotel
Indonezia, Lembang
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Blackbird Hotel Lembang
Blackbird Hotel Lembang
Blackbird Hotel Lembang
8.5 E mirë
Hotel
Indonezia, Lembang
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Sindang Reret Hotel and Resto Cikole
Sindang Reret Hotel and Resto Cikole
Sindang Reret Hotel and Resto Cikole
Hotel
Indonezia, Lembang
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.