Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kerobokan me pishinë për fëmijë

Kerobokan
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 41 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kerobokan në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Umalas Hotel & Residence
Umalas Hotel & Residence
Umalas Hotel & Residence
5.8
Hotel
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
The Bidadari Villas and Spa
The Bidadari Villas and Spa
The Bidadari Villas and Spa
Vila
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Pandawa All Suite Hotel
Pandawa All Suite Hotel
Pandawa All Suite Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Kuzhinë
 • Recepsion 24-orësh
Villa Mathis a Member of Secret Retreats
Villa Mathis a Member of Secret Retreats
Villa Mathis a Member of Secret Retreats
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Plataran Canggu Bali Resort & Spa
Plataran Canggu Bali Resort & Spa
Plataran Canggu Bali Resort & Spa
8.5 E mirë
Resort
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Santai
The Santai
The Santai
Hotel
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
The Widyas Bali Villas
The Widyas Bali Villas
The Widyas Bali Villas
Vila
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Aqua Octaviana Bali Villa
Aqua Octaviana Bali Villa
Aqua Octaviana Bali Villa
Resort
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Maharaja Villas
Maharaja Villas
Maharaja Villas
Vila
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Villa Travis
Villa Travis
Villa Travis
Vila
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Villa Bliss
Villa Bliss
Villa Bliss
Vila
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Villa Sahaja
Villa Sahaja
Villa Sahaja
Vila
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Maca Villas and Spa Umalas
Maca Villas and Spa Umalas
Maca Villas and Spa Umalas
9.1 E shkëlqyer
Vila
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
The Rishi Villa
The Rishi Villa
The Rishi Villa
Hotel
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Aswattha Villas by Premier Hospitality Asia
Aswattha Villas by Premier Hospitality Asia
Aswattha Villas by Premier Hospitality Asia
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Villa Sin Sin
Villa Sin Sin
Villa Sin Sin
Vila
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Tiga Samudra Villa
Tiga Samudra Villa
Tiga Samudra Villa
Vila
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Grand Kesambi Resort and Villas
Grand Kesambi Resort and Villas
Grand Kesambi Resort and Villas
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Blue Karma Villas Umalas
Blue Karma Villas Umalas
Blue Karma Villas Umalas
9.6 E shkëlqyer
Vila
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Villa Andaman
Villa Andaman
Villa Andaman
Vila
Indonezia, Kerobokan
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.