Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Batu me pishinë për fëmijë

Batu
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Batu në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Singhasari Resort Batu
The Singhasari Resort Batu
The Singhasari Resort Batu
9.1 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Klub Bunga Butik Resort
Klub Bunga Butik Resort
Klub Bunga Butik Resort
Resort
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Karaoke
Golden Tulip Holland Resort Batu
Golden Tulip Holland Resort Batu
Golden Tulip Holland Resort Batu
9.0 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
eL Hotel Kartika Wijaya Batu
eL Hotel Kartika Wijaya Batu
eL Hotel Kartika Wijaya Batu
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Royal Orchids Garden Hotel & Condominium
Royal Orchids Garden Hotel & Condominium
Royal Orchids Garden Hotel & Condominium
8.2 E mirë
Hotel
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
Kusuma Agrowisata Resort & Convention
Kusuma Agrowisata Resort & Convention
Kusuma Agrowisata Resort & Convention
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Jambuluwuk Batu Resort
Jambuluwuk Batu Resort
Jambuluwuk Batu Resort
Resort
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Samara Resort
Samara Resort
Samara Resort
9.1 E shkëlqyer
Resort
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Zamzam Hotel and Resort
Zamzam Hotel and Resort
Zamzam Hotel and Resort
7.7 Mesatare
Hotel
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Grand City Batu Hotel
Grand City Batu Hotel
Grand City Batu Hotel
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Spencer Green Hotel
Spencer Green Hotel
Spencer Green Hotel
Hotel
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Purnama Hotel Batu
Purnama Hotel Batu
Purnama Hotel Batu
8.5 E mirë
Hotel
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Selecta
Hotel Selecta
Hotel Selecta
Hotel
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
Hotel Nirwana Batu
Hotel Nirwana Batu
Hotel Nirwana Batu
Hotel
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
 • Pishinë jashtë
Batu Paradise Hotel
Batu Paradise Hotel
Batu Paradise Hotel
Hotel
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
 • Pishinë
 • Dyqanet
Kontena Hotel
Hotel
Indonezia, Batu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Asistent
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.