Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Vizhinjam me pishinë për fëmijë

Vizhinjam
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Vizhinjam në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Niraamaya Retreats Surya Samudra
Niraamaya Retreats Surya Samudra
Niraamaya Retreats Surya Samudra
8.2 E mirë
Hotel
Indi, Vizhinjam
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
The Travancore Heritage Beach Resort
The Travancore Heritage Beach Resort
The Travancore Heritage Beach Resort
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Soma Manaltheeram Ayurveda BeachVillage
Soma Manaltheeram Ayurveda BeachVillage
Soma Manaltheeram Ayurveda BeachVillage
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Sagara Beach Resort
Sagara Beach Resort
Sagara Beach Resort
Resort
Indi, Vizhinjam
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Somatheeram Ayurveda Village
Somatheeram Ayurveda Village
Somatheeram Ayurveda Village
Resort
Indi, Vizhinjam
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
God's Own Country Ayurveda Resorts
God's Own Country Ayurveda Resorts
God's Own Country Ayurveda Resorts
8.2 E mirë
Resort
Indi, Vizhinjam
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Sun Tara Beach Resort
Sun Tara Beach Resort
Sun Tara Beach Resort
Resort
Indi, Vizhinjam
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Park International Hotel Vizhinjam
Park International Hotel Vizhinjam
Park International Hotel Vizhinjam
7.7 Mesatare
Hotel
Indi, Vizhinjam
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Soma Palmshore
Soma Palmshore
Soma Palmshore
Resort
Indi, Vizhinjam
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.