Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Vadodara me pishinë për fëmijë

Vadodara
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Vadodara në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand Mercure Vadodara Surya Palace
Grand Mercure Vadodara Surya Palace
Grand Mercure Vadodara Surya Palace
7.7 Mesatare
Hotel
Indi, Vadodara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
WelcomHotel Vadodara - ITC Hotels Group
WelcomHotel Vadodara - ITC Hotels Group
WelcomHotel Vadodara - ITC Hotels Group
8.1 E mirë
Hotel
Indi, Vadodara
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hampton by Hilton Vadodara-Alkapuri
Hampton by Hilton Vadodara-Alkapuri
Hampton by Hilton Vadodara-Alkapuri
7.9 Mesatare
Hotel
Indi, Vadodara
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Lemon Tree Hotel Vadodara
Lemon Tree Hotel Vadodara
Lemon Tree Hotel Vadodara
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Vadodara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
GenX Vadodara by 1589 Hotels
GenX Vadodara by 1589 Hotels
GenX Vadodara by 1589 Hotels
7.2 Mesatare
Hotel
Indi, Vadodara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Banyan Paradise Resort
Banyan Paradise Resort
Banyan Paradise Resort
Resort
Indi, Vadodara
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Dush
 • Zbardhja
Four Points by Sheraton Vadodara
Four Points by Sheraton Vadodara
Four Points by Sheraton Vadodara
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
The Oasis
The Oasis
The Oasis
Hotel
Indi, Vadodara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Regenta Inn
Regenta Inn
Regenta Inn
Hotel
Indi, Vadodara
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Kalyan Vadodara
Hotel Kalyan Vadodara
Hotel Kalyan Vadodara
Hotel
Indi, Vadodara
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.