Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Trivandrum me pishinë për fëmijë

Trivandrum
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 32 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Trivandrum në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Leela Kovalam
The Leela Kovalam
The Leela Kovalam
8.5 E mirë
Resort
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
10.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Taj Green Cove Resort and Spa Kovalam
Taj Green Cove Resort and Spa Kovalam
Taj Green Cove Resort and Spa Kovalam
8.9 E mirë
Resort
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Gokulam Turtle On The Beach
Gokulam Turtle On The Beach
Gokulam Turtle On The Beach
7.6 Mesatare
Resort
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
11.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hilton Garden Inn Trivandrum
Hilton Garden Inn Trivandrum
Hilton Garden Inn Trivandrum
8.4 E mirë
Hotel
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Fortune Hotel The South Park
Fortune Hotel The South Park
Fortune Hotel The South Park
7.1 Mesatare
Hotel
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
SP Grand Days
SP Grand Days
SP Grand Days
7.1 Mesatare
Hotel
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Maurya Rajadhani
Maurya Rajadhani
Maurya Rajadhani
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Residency Tower
Residency Tower
Residency Tower
8.0 E mirë
Hotel
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Windsor Rajadhani Hotel
Windsor Rajadhani Hotel
Windsor Rajadhani Hotel
Hotel
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Mascot Hotel KTDC
Mascot Hotel KTDC
Mascot Hotel KTDC
Hotel
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Lake Palace Trivandrum
Lake Palace Trivandrum
Lake Palace Trivandrum
Hotel
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
19.8 km
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Uday Suites - The Airport Hotel
Uday Suites - The Airport Hotel
Uday Suites - The Airport Hotel
Hotel
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Abad Harmonia Ayurvedic Beach Resort
Abad Harmonia Ayurvedic Beach Resort
Abad Harmonia Ayurvedic Beach Resort
8.0 E mirë
Resort
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Neelakanta
Hotel Neelakanta
Hotel Neelakanta
Hotel
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
11.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
Jasmine Palace
Jasmine Palace
Jasmine Palace
5.2
Hotel
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Country Spa Wellness Beach Resort
Country Spa Wellness Beach Resort
Country Spa Wellness Beach Resort
Resort
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
10.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Ganesh House Homestay
Ganesh House Homestay
Ganesh House Homestay
Homestay
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
10.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Asistent
Hotel Thushara
Hotel Thushara
Hotel Thushara
Hotel
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
11.7 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
Saj Luciya -A Classified 4 Star Hotel
Saj Luciya -A Classified 4 Star Hotel
Saj Luciya -A Classified 4 Star Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Classic Sarovar Portico Trivandrum
Classic Sarovar Portico Trivandrum
Classic Sarovar Portico Trivandrum
7.8 Mesatare
Hotel
Indi, Trivandrum
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.