Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Thiruporur me Pishinë në Ambjent të Hapur

Thiruporur
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë Thiruporur për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
InterContinental Chennai Mahabalipuram Resort
8.4 E mirë
Resort
Indi, Thiruporur
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Sheraton Grand Chennai Resort & Spa
Sheraton Grand Chennai Resort & Spa
Sheraton Grand Chennai Resort & Spa
8.7 E mirë
Resort
Indi, Thiruporur
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Bluebay Beach Resort
Bluebay Beach Resort
Bluebay Beach Resort
5.6
Resort
Indi, Thiruporur
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Recepsion 24-orësh
 • Dhomat e aksesueshme për personat me aftësi të kufizuara
 • Shërbimi i larjes
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.