Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Thiruporur, Indi

Thiruporur
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
InterContinental Chennai Mahabalipuram Resort
8.4 E mirë
Resort
Indi, Thiruporur
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Sheraton Grand Chennai Resort & Spa
Sheraton Grand Chennai Resort & Spa
Sheraton Grand Chennai Resort & Spa
8.7 E mirë
Resort
Indi, Thiruporur
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Bluebay Beach Resort
Bluebay Beach Resort
Bluebay Beach Resort
5.6
Resort
Indi, Thiruporur
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Recepsion 24-orësh
 • Dhomat e aksesueshme për personat me aftësi të kufizuara
 • Shërbimi i larjes
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.