Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tezpur, Indi

Tezpur
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
The Greenwood - AM Hotel Kollection
The Greenwood - AM Hotel Kollection
The Greenwood - AM Hotel Kollection
7.8 Mesatare
Hotel
Indi, Tezpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Grand City Tezpur
Hotel Grand City Tezpur
Hotel Grand City Tezpur
Hotel
Indi, Tezpur
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
KRC Annexe Tezpur
KRC Annexe Tezpur
KRC Annexe Tezpur
7.5 Mesatare
Hotel
Indi, Tezpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkim falas
Wild Mahseer
Wild Mahseer
Wild Mahseer
Homestay
Indi, Tezpur
Largësia nga qendra e qytetit:
20.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Dush
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
 • Qendra Biznesi
 • Shërbimi i dhomës
 • Lavanderi vetëshërbimi
Hotel Kalash Tezpur
Hotel Kalash Tezpur
Hotel Kalash Tezpur
Hotel
Indi, Tezpur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
Hotel Grand Silicon
Hotel
Indi, Tezpur
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
Aditya's Hotel Bikram
Hotel
Indi, Tezpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Tavolina
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.