Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shirdi me pishinë për fëmijë

Shirdi
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Shirdi në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sun-n-Sand Shirdi
Sun-n-Sand Shirdi
Sun-n-Sand Shirdi
7.9 Mesatare
Hotel
Indi, Shirdi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
St Laurn The Spiritual Resort
St Laurn The Spiritual Resort
St Laurn The Spiritual Resort
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Hotel Temple Tree Shirdi
Hotel Temple Tree Shirdi
Hotel Temple Tree Shirdi
7.6 Mesatare
Hotel
Indi, Shirdi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Yog Palace Shirdi
Hotel Yog Palace Shirdi
Hotel Yog Palace Shirdi
Hotel
Indi, Shirdi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
JC Castle
JC Castle
JC Castle
Hotel
Indi, Shirdi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
Renest Shirdi Resort
Renest Shirdi Resort
Renest Shirdi Resort
7.5 Mesatare
Hotel
Indi, Shirdi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Sai Sahavas
Hotel Sai Sahavas
Hotel Sai Sahavas
Hotel
Indi, Shirdi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Hotel Sai Leela
Hotel Sai Leela
Hotel Sai Leela
Hotel
Indi, Shirdi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Pishinë
Hotel Sai Dharam Palace
Hotel Sai Dharam Palace
Hotel Sai Dharam Palace
Hotel
Indi, Shirdi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.