Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shimla me pishinë për fëmijë

Shimla
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 19 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Shimla në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Radisson Hotel Shimla
Radisson Hotel Shimla
Radisson Hotel Shimla
8.0 E mirë
Hotel
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
The Oberoi Cecil
The Oberoi Cecil
The Oberoi Cecil
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Clarkes Hotel
Clarkes Hotel
Clarkes Hotel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Snow Valley Resorts
Snow Valley Resorts
Snow Valley Resorts
8.3 E mirë
Hotel
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Kamna Hill Resort Shimla
Kamna Hill Resort Shimla
Kamna Hill Resort Shimla
Resort
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
 • Depozitimi i bagazheve
Hotel Dhroov
Hotel Dhroov
Hotel Dhroov
Hotel
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Zbardhja
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Larisa Wellness Resort Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
One Earth Aachman Nature Valley
One Earth Aachman Nature Valley
One Earth Aachman Nature Valley
4.9
Resort
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
8.6 km
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Blyni i Dartit
Ashiana Clarks Inn Shimla
Ashiana Clarks Inn Shimla
Ashiana Clarks Inn Shimla
5.8
Hotel
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Marigold Sarovar Portico
Marigold Sarovar Portico
Marigold Sarovar Portico
Hotel
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Woodsmoke Resort and Spa
Woodsmoke Resort and Spa
Woodsmoke Resort and Spa
Resort
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Evoke Shimla Havens Resort
Evoke Shimla Havens Resort
Evoke Shimla Havens Resort
Resort
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Chaman Palace
Hotel Chaman Palace
Hotel Chaman Palace
6.4 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
Hotel Asia The Dawn
Hotel Asia The Dawn
Hotel Asia The Dawn
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Snow King Retreat
Snow King Retreat
Snow King Retreat
Hotel
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Woodstock Resort
The Woodstock Resort
The Woodstock Resort
Resort
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
10.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Dush
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Fairmount Hotel Shimla
Fairmount Hotel Shimla
Fairmount Hotel Shimla
Hotel
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
The Naldehra
The Naldehra
The Naldehra
Hotel
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Amritara The Zion Hotel
Amritara The Zion Hotel
Amritara The Zion Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Indi, Shimla
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.