Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Rishikesh me pishinë për fëmijë

Rishikesh
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Rishikesh në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Ganga Kinare - A Riverside Boutique Hotel
Ganga Kinare - A Riverside Boutique Hotel
Ganga Kinare - A Riverside Boutique Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
EllBee Ganga View
EllBee Ganga View
EllBee Ganga View
Hotel
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Dewa Retreat - A Himalayan Boutique Hotel
Dewa Retreat - A Himalayan Boutique Hotel
Dewa Retreat - A Himalayan Boutique Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Divine Resort
Divine Resort
Divine Resort
Resort
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Amritara Raga on the Ganges
Amritara Raga on the Ganges
Amritara Raga on the Ganges
Hotel
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
18.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Lemon Tree Premier Rishikesh
Resort
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Taj Rishikesh Resort & Spa Uttarakhand
Taj Rishikesh Resort & Spa Uttarakhand
Taj Rishikesh Resort & Spa Uttarakhand
8.7 E mirë
Resort
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
21.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Inderlok Hotel
Inderlok Hotel
Inderlok Hotel
Hotel
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Hotel paradise ganga
Hotel paradise ganga
Hotel paradise ganga
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Hotel The Amaris
Hotel The Amaris
Hotel The Amaris
Hotel
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Veda5 Ayurveda & Yoga Retreat
Veda5 Ayurveda & Yoga Retreat
Veda5 Ayurveda & Yoga Retreat
Resort
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
Atali Ganga
Atali Ganga
Atali Ganga
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
18.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Natraj Rishikesh
Hotel Natraj Rishikesh
Hotel Natraj Rishikesh
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
Hotel Brinjal
Hotel Brinjal
Hotel Brinjal
Hotel
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Ashensor / Lift
Hotel Indira Nikunj
Hotel
Indi, Rishikesh
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.