Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Puri me pishinë për fëmijë

Puri
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Puri në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Toshali Sands
Toshali Sands
Toshali Sands
6.0 Më poshtë mesatare
Resort
Indi, Puri
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Chariot Resort and Spa
The Chariot Resort and Spa
The Chariot Resort and Spa
6.1 Më poshtë mesatare
Resort
Indi, Puri
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Mayfair Waves
Mayfair Waves
Mayfair Waves
8.2 E mirë
Hotel
Indi, Puri
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Mayfair Heritage Puri
Mayfair Heritage Puri
Mayfair Heritage Puri
8.2 E mirë
Resort
Indi, Puri
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Pride Ananya Resorts
Pride Ananya Resorts
Pride Ananya Resorts
6.8 Më poshtë mesatare
Resort
Indi, Puri
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Sterling Puri
Sterling Puri
Sterling Puri
7.4 Mesatare
Hotel
Indi, Puri
Largësia nga qendra e qytetit:
6.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The Hans Coco Palms
The Hans Coco Palms
The Hans Coco Palms
7.7 Mesatare
Hotel
Indi, Puri
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Kakkson Villa
Kakkson Villa
Kakkson Villa
Hotel
Indi, Puri
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Sapphire International
Hotel Sapphire International
Hotel Sapphire International
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Dush
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.