Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Puducherry me Pishinë në Ambjent të Hapur

Puducherry
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 29 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë Puducherry për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
The Promenade
The Promenade
The Promenade
7.4 Mesatare
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Accord Puducherry
Accord Puducherry
Accord Puducherry
8.1 E mirë
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Le Pondy Beach & Lake Resort
Le Pondy Beach & Lake Resort
Le Pondy Beach & Lake Resort
7.7 Mesatare
Resort
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Shenbaga Hotel And Convention Centre
Shenbaga Hotel And Convention Centre
Shenbaga Hotel And Convention Centre
7.8 Mesatare
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Club Mahindra Puducherry
Club Mahindra Puducherry
Club Mahindra Puducherry
7.9 Mesatare
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
13.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Ocean Spray Puducherry
Ocean Spray Puducherry
Ocean Spray Puducherry
8.1 E mirë
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
18.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
La Villa Puducherry
La Villa Puducherry
La Villa Puducherry
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
K RESORT
Resort
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Anandha Inn
Anandha Inn
Anandha Inn
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
The Dune Eco Village and Spa - Pondicherry
The Dune Eco Village and Spa - Pondicherry
The Dune Eco Village and Spa - Pondicherry
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
16.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Le Royal Park
Hotel Le Royal Park
Hotel Le Royal Park
7.8 Mesatare
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sunway Manor
Sunway Manor
Sunway Manor
8.3 E mirë
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Palais De Mahe - CGH Earth
Palais De Mahe - CGH Earth
Palais De Mahe - CGH Earth
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
The Windflower Resorts and Spa pondicherry
The Windflower Resorts and Spa pondicherry
The Windflower Resorts and Spa pondicherry
8.5 E mirë
Resort
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Annamalai International Puducherry
Hotel Annamalai International Puducherry
Hotel Annamalai International Puducherry
7.6 Mesatare
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Mango Hill by Poppys
Mango Hill by Poppys
Mango Hill by Poppys
6.9 Më poshtë mesatare
Resort
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
9.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Atithi Pondicherry
Hotel Atithi Pondicherry
Hotel Atithi Pondicherry
7.7 Mesatare
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel Corbelli
Hotel Corbelli
Hotel Corbelli
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
La Closerie - Bay of Bengal
La Closerie - Bay of Bengal
La Closerie - Bay of Bengal
7.7 Mesatare
Hotel
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Soorya Beach Resort
Soorya Beach Resort
Soorya Beach Resort
5.6
Resort
Indi, Puducherry
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.