Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Noida me pishinë për fëmijë

Noida
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Noida në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Radisson Blu Hotel Noida
Radisson Blu Hotel Noida
Radisson Blu Hotel Noida
8.6 E mirë
Hotel
Indi, Noida
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Fortune Inn Grazia Noida
Fortune Inn Grazia Noida
Fortune Inn Grazia Noida
7.4 Mesatare
Hotel
Indi, Noida
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Mosaic Hotel Noida
Mosaic Hotel Noida
Mosaic Hotel Noida
7.6 Mesatare
Hotel
Indi, Noida
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Radisson Noida
Radisson Noida
Radisson Noida
7.6 Mesatare
Hotel
Indi, Noida
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel P K Residency
Hotel P K Residency
Hotel P K Residency
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Noida
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hyphen Business Hotel
Hyphen Business Hotel
Hyphen Business Hotel
5.2
Hotel
Indi, Noida
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
Hotel Noida International
Hotel Noida International
Hotel Noida International
4.6
Hotel
Indi, Noida
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.