Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Mapusa, Indi

Mapusa
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Mapusa Residency
Mapusa Residency
Mapusa Residency
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Mapusa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Boshan Hotels
Boshan Hotels
Boshan Hotels
7.4 Mesatare
Hotel
Indi, Mapusa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Satyaheera
Hotel Satyaheera
Hotel Satyaheera
Hotel
Indi, Mapusa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Ashensor / Lift
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Dush
 • Furgon i aeroportit
 • Tavolinë udhëtimi
Hotel Atmaram
Hotel Atmaram
Hotel Atmaram
Hotel
Indi, Mapusa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Dush
 • Shërbimi i larjes
 • Tavolinë udhëtimi
 • Lavanderi vetëshërbimi
Hotel Mandarin Mapusa
Hotel Mandarin Mapusa
Hotel Mandarin Mapusa
5.0
Hotel
Indi, Mapusa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Ashensor / Lift
Prestige Hotel
Prestige Hotel
Prestige Hotel
2.0
Hotel
Indi, Mapusa
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Kuzhinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.