Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Manali me pishinë për fëmijë

Manali
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 43 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Manali në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sun Park Resort Manali
Sun Park Resort Manali
Sun Park Resort Manali
Resort
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
Manuallaya The Resort & Spa
Manuallaya The Resort & Spa
Manuallaya The Resort & Spa
7.7 Mesatare
Resort
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Club Mahindra White Meadows Manali
Club Mahindra White Meadows Manali
Club Mahindra White Meadows Manali
7.7 Mesatare
Hotel
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
Sterling Manali
Sterling Manali
Sterling Manali
7.2 Mesatare
Hotel
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkimi
Piccadilly Resort
Piccadilly Resort
Piccadilly Resort
6.2 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Citrus Manali Resorts
Citrus Manali Resorts
Citrus Manali Resorts
Resort
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Larisa Resort Manali
Larisa Resort Manali
Larisa Resort Manali
Resort
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
10.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Snow Touch Resort
Snow Touch Resort
Snow Touch Resort
7.6 Mesatare
Resort
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
15.6 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
The Whispering Inn By Vivaan
The Whispering Inn By Vivaan
The Whispering Inn By Vivaan
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
 • Depozitimi i bagazheve
Pride De Vivendi Resort Manali
Pride De Vivendi Resort Manali
Pride De Vivendi Resort Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Club Mahindra Snow Peak Manali
Club Mahindra Snow Peak Manali
Club Mahindra Snow Peak Manali
2.8
Hotel
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Shivadya Resort & Spa
Shivadya Resort & Spa
Shivadya Resort & Spa
9.0 E shkëlqyer
Resort
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
10.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Alokik Resort
Resort
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
The Allure Grand Resort
The Allure Grand Resort
The Allure Grand Resort
Resort
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Grace Resort Spa
Grace Resort Spa
Grace Resort Spa
Resort
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
Snow Valley Resorts Manali
Snow Valley Resorts Manali
Snow Valley Resorts Manali
8.3 E mirë
Resort
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Honeymoon Inn Manali
Honeymoon Inn Manali
Honeymoon Inn Manali
Hotel
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Quality Inn River Country Resort
Quality Inn River Country Resort
Quality Inn River Country Resort
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
The Orchard Greens
The Orchard Greens
The Orchard Greens
7.9 Mesatare
Hotel
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Solang Valley Resort
Solang Valley Resort
Solang Valley Resort
Resort
Indi, Manali
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.