Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Mahabalipuram me pishinë për fëmijë

Mahabalipuram
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Mahabalipuram në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Radisson Blu Resort Temple Bay Mamallapuram
Radisson Blu Resort Temple Bay Mamallapuram
Radisson Blu Resort Temple Bay Mamallapuram
8.3 E mirë
Resort
Indi, Mahabalipuram
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Chariot Beach Resort
Chariot Beach Resort
Chariot Beach Resort
6.8 Më poshtë mesatare
Resort
Indi, Mahabalipuram
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Four Points by Sheraton Mahabalipuram Resort & Convention Center
Four Points by Sheraton Mahabalipuram Resort & Convention Center
Four Points by Sheraton Mahabalipuram Resort & Convention Center
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
WelcomHotel Kences Palm Beach - Member ITC Hotel Group
WelcomHotel Kences Palm Beach - Member ITC Hotel Group
WelcomHotel Kences Palm Beach - Member ITC Hotel Group
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
Hotel Mamallaa Heritage
Hotel Mamallaa Heritage
Hotel Mamallaa Heritage
Hotel
Indi, Mahabalipuram
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Grande Bay Resort and Spa
Grande Bay Resort and Spa
Grande Bay Resort and Spa
Hotel
Indi, Mahabalipuram
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Ideal Beach Resort Mahabalipuram
Ideal Beach Resort Mahabalipuram
Ideal Beach Resort Mahabalipuram
8.1 E mirë
Resort
Indi, Mahabalipuram
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Landmark Pallavaa Beach Resorts
Landmark Pallavaa Beach Resorts
Landmark Pallavaa Beach Resorts
Resort
Indi, Mahabalipuram
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Recepsion 24-orësh
 • Zbardhja
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.