Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Mahabaleshwar me pishinë për fëmijë

Mahabaleshwar
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Mahabaleshwar në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Evershine Keys Prima Resort
Evershine Keys Prima Resort
Evershine Keys Prima Resort
8.6 E mirë
Resort
Indi, Mahabaleshwar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Citrus Chambers Mahabaleshwar
Citrus Chambers Mahabaleshwar
Citrus Chambers Mahabaleshwar
8.2 E mirë
Hotel
Indi, Mahabaleshwar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Brightland Resort & Spa
Brightland Resort & Spa
Brightland Resort & Spa
Resort
Indi, Mahabaleshwar
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel Shreyas
Hotel Shreyas
Hotel Shreyas
Hotel
Indi, Mahabaleshwar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
 • Hipja me kuaj
 • Pishinë
Regenta MPG Club
Regenta MPG Club
Regenta MPG Club
8.0 E mirë
Hotel
Indi, Mahabaleshwar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
King Garden Mahabaleshwar
King Garden Mahabaleshwar
King Garden Mahabaleshwar
7.0 Mesatare
Hotel
Indi, Mahabaleshwar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Shërbimi i larjes
Hotel Sunny International Mahabaleshwar
Hotel Sunny International Mahabaleshwar
Hotel Sunny International Mahabaleshwar
5.8
Hotel
Indi, Mahabaleshwar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Asistent
Bharat Hotel Mahabaleshwar
Bharat Hotel Mahabaleshwar
Bharat Hotel Mahabaleshwar
Hotel
Indi, Mahabaleshwar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Shërbimi i larjes
 • Pishinë
Hotel Panorama Mahabaleshwar
Hotel Panorama Mahabaleshwar
Hotel Panorama Mahabaleshwar
8.3 E mirë
Hotel
Indi, Mahabaleshwar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
 • Pishinë
 • Tavolinë udhëtimi
Hotel Sunny Midtown
Hotel Sunny Midtown
Hotel Sunny Midtown
4.0
Hotel
Indi, Mahabaleshwar
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Dush
Hotel Sanai Residency
Hotel Sanai Residency
Hotel Sanai Residency
Hotel
Indi, Mahabaleshwar
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Kopsht
 • Pishinë
 • Kopilak
 • Pishinë për fëmijë
 • Shërbimi i dhomës
 • Dhoma e fitnesit / Palestra
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.