Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lonavala me pishinë për fëmijë

Lonavala
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 22 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Lonavala në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Della Resorts
Della Resorts
Della Resorts
7.5 Mesatare
Resort
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Fariyas Resort Lonavala
Fariyas Resort Lonavala
Fariyas Resort Lonavala
Resort
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hilton Shillim Estate Retreat and Spa
Hilton Shillim Estate Retreat and Spa
Hilton Shillim Estate Retreat and Spa
8.1 E mirë
Hotel
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
14.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
Picaddle Resort By Meritas Lonavala
Picaddle Resort By Meritas Lonavala
Picaddle Resort By Meritas Lonavala
8.1 E mirë
Resort
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Citrus Lonavala
Citrus Lonavala
Citrus Lonavala
7.3 Mesatare
Hotel
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Aamby Valley City
Aamby Valley City
Aamby Valley City
6.3 Më poshtë mesatare
Resort
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
14.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Kopsht
Rhythm Lonavala - An All-Suite Resort
Rhythm Lonavala - An All-Suite Resort
Rhythm Lonavala - An All-Suite Resort
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
The Fern An Ecotel Hotel Lonavala
The Fern An Ecotel Hotel Lonavala
The Fern An Ecotel Hotel Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Mount Castle Villa
Vila
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
 • Pishinë në brendësi
 • Pishinë jashtë
The Lagoona Resort
The Lagoona Resort
The Lagoona Resort
6.9 Më poshtë mesatare
Resort
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Cloud 9 Hills Resort
Cloud 9 Hills Resort
Cloud 9 Hills Resort
7.3 Mesatare
Resort
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
9.2 km
 • Kopsht
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
 • Kopilak
 • Pishinë për fëmijë
 • Shërbimi i dhomës
7 Apple Resorts
7 Apple Resorts
7 Apple Resorts
Resort
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Avion Holiday Resort
Avion Holiday Resort
Avion Holiday Resort
7.9 Mesatare
Resort
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Resort Silver Hill
Resort Silver Hill
Resort Silver Hill
Resort
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Biliardo
 • Asistent
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Pishinë jashtë
 • Kopilak
 • Klubi i fëmijëve
Hotel Sunny's Retreat
Hotel Sunny's Retreat
Hotel Sunny's Retreat
Hotel
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Kopsht
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Pishinë
 • Tavolinë udhëtimi
 • Pishinë jashtë
Sereniity Resort
Sereniity Resort
Sereniity Resort
7.4 Mesatare
Resort
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Retreat Heritage Lonavala
Retreat Heritage Lonavala
Retreat Heritage Lonavala
5.6
Hotel
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
United-21 Retreat Lonavala
United-21 Retreat Lonavala
United-21 Retreat Lonavala
Hotel
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • TV
 • Dush
 • Furgon i aeroportit
Hotel Aristro
Hotel Aristro
Hotel Aristro
5.6
Hotel
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
Highland Resort Lonavala
Highland Resort Lonavala
Highland Resort Lonavala
Resort
Indi, Lonavala
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Zbardhja
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.