Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kalkuta me diskoteka dhe nate.

Kalkuta
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Kalkuta 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Park Kolkata
The Park Kolkata
The Park Kolkata
7.2 Mesatare
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Vedic Village Spa Resort
Vedic Village Spa Resort
Vedic Village Spa Resort
7.5 Mesatare
Resort
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
17.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
Kenilworth Hotel
Kenilworth Hotel
Kenilworth Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
The Westin Kolkata Rajarhat
The Westin Kolkata Rajarhat
The Westin Kolkata Rajarhat
8.5 E mirë
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
11.6 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel O2 VIP
Hotel O2 VIP
Hotel O2 VIP
6.1 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
9.9 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Golden Park Hotel Kolkata
Golden Park Hotel Kolkata
Golden Park Hotel Kolkata
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
LYNQ-CICO
LYNQ-CICO
LYNQ-CICO
7.0 Mesatare
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Samilton Hotel
The Samilton Hotel
The Samilton Hotel
7.0 Mesatare
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Altair - A Boutique Hotel
Altair - A Boutique Hotel
Altair - A Boutique Hotel
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.