Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kalkuta me pishinë për fëmijë

Kalkuta
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 34 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kalkuta në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Lalit Great Eastern Kolkata
The Lalit Great Eastern Kolkata
The Lalit Great Eastern Kolkata
7.6 Mesatare
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
The Oberoi Grand Kolkata
The Oberoi Grand Kolkata
The Oberoi Grand Kolkata
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
ITC Sonar Kolkata A Luxury Collection Hotel
ITC Sonar Kolkata A Luxury Collection Hotel
ITC Sonar Kolkata A Luxury Collection Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
The Park Kolkata
The Park Kolkata
The Park Kolkata
7.1 Mesatare
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Taj Bengal
Taj Bengal
Taj Bengal
8.9 E mirë
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hyatt Regency Kolkata
Hyatt Regency Kolkata
Hyatt Regency Kolkata
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Radisson Kolkata Ballygunge
Radisson Kolkata Ballygunge
Radisson Kolkata Ballygunge
8.6 E mirë
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Hindusthan International Kolkata
Hotel Hindusthan International Kolkata
Hotel Hindusthan International Kolkata
7.1 Mesatare
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Vedic Village Spa Resort
Vedic Village Spa Resort
Vedic Village Spa Resort
7.4 Mesatare
Resort
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
17.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
Kenilworth Hotel
Kenilworth Hotel
Kenilworth Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Sonnet Kolkata
The Sonnet Kolkata
The Sonnet Kolkata
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Vivanta Kolkata EM Bypass
Vivanta Kolkata EM Bypass
Vivanta Kolkata EM Bypass
8.2 E mirë
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Park Prime Kolkata
Park Prime Kolkata
Park Prime Kolkata
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Monotel
Monotel
Monotel
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Novotel Kolkata Hotel and Residences
Novotel Kolkata Hotel and Residences
Novotel Kolkata Hotel and Residences
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Aauris
Aauris
Aauris
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
De Sovrani
De Sovrani
De Sovrani
8.1 E mirë
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Ibiza The Fern Resort & Spa Kolkata
Ibiza The Fern Resort & Spa Kolkata
Ibiza The Fern Resort & Spa Kolkata
8.0 E mirë
Resort
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
14.3 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Hotel O2 Oxygen
Hotel O2 Oxygen
Hotel O2 Oxygen
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Princeton Club
Hotel
Indi, Kalkuta
Largësia nga qendra e qytetit:
8.1 km
 • Frigorifer
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
 • Klubi i fëmijëve
 • Shërbimi i dhomës
 • Dhoma e fitnesit / Palestra
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.