Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Koçi me pishinë për fëmijë

Koçi
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 56 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Koçi në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Taj Malabar Resort & Spa Cochin
Taj Malabar Resort & Spa Cochin
Taj Malabar Resort & Spa Cochin
8.4 E mirë
Resort
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Kochi Marriott Hotel
Kochi Marriott Hotel
Kochi Marriott Hotel
8.8 E mirë
Hotel
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
11.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
Le Meridien Kochi
Le Meridien Kochi
Le Meridien Kochi
Resort
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Gateway Hotel Marine Drive Ernakulam
The Gateway Hotel Marine Drive Ernakulam
The Gateway Hotel Marine Drive Ernakulam
7.4 Mesatare
Hotel
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Holiday Inn Cochin
Holiday Inn Cochin
Holiday Inn Cochin
Hotel
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Crowne Plaza Kochi
Crowne Plaza Kochi
Crowne Plaza Kochi
8.6 E mirë
Hotel
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Ramada Cochin Resort
Ramada Cochin Resort
Ramada Cochin Resort
8.2 E mirë
Resort
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Trident Cochin
Trident Cochin
Trident Cochin
8.4 E mirë
Hotel
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Malabar House
Malabar House
Malabar House
Hotel
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Casino Hotel - Cgh Earth Cochin
Casino Hotel - Cgh Earth Cochin
Casino Hotel - Cgh Earth Cochin
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Grand Hotel Kochi
Grand Hotel Kochi
Grand Hotel Kochi
7.9 Mesatare
Hotel
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Tea Bungalow
Tea Bungalow
Tea Bungalow
8.4 E mirë
Hotel
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Presidency
Hotel Presidency
Hotel Presidency
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
6.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Fragrant Nature Kochi
Fragrant Nature Kochi
Fragrant Nature Kochi
Hotel
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
PJ Princess Regency
PJ Princess Regency
PJ Princess Regency
7.5 Mesatare
Hotel
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Club Mahindra Cherai Beach
Club Mahindra Cherai Beach
Club Mahindra Cherai Beach
Largësia nga qendra e qytetit:
23.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Mercy Luxury Business Hotel
The Mercy Luxury Business Hotel
The Mercy Luxury Business Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
No 18 Hotel
No 18 Hotel
No 18 Hotel
6.4 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Cochin Palace
Cochin Palace
Cochin Palace
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Olive Eva
Olive Eva
Olive Eva
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Koçi
Largësia nga qendra e qytetit:
13.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.