Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Khajuraho me pishinë për fëmijë

Khajuraho
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Khajuraho në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Radisson Jass Hotel Khajuraho
Radisson Jass Hotel Khajuraho
Radisson Jass Hotel Khajuraho
Hotel
Indi, Khajuraho
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Ramada Khajuraho
Ramada Khajuraho
Ramada Khajuraho
Hotel
Indi, Khajuraho
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Lalit Temple View
The Lalit Temple View
The Lalit Temple View
Hotel
Indi, Khajuraho
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Zen Khajuraho
Hotel Zen Khajuraho
Hotel Zen Khajuraho
Hotel
Indi, Khajuraho
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Harmony Khajuraho
Hotel Harmony Khajuraho
Hotel Harmony Khajuraho
8.1 E mirë
Hotel
Indi, Khajuraho
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel Surya Khajuraho
Hotel Surya Khajuraho
Hotel Surya Khajuraho
Hotel
Indi, Khajuraho
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Hotel Plaza Khajuraho
Hotel Plaza Khajuraho
Hotel Plaza Khajuraho
2.2
Hotel
Indi, Khajuraho
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.