Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Karaikkudi, Indi

Karaikkudi
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Thappa Garden
Thappa Garden
Thappa Garden
7.8 Mesatare
Hotel
Indi, Karaikkudi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Parkimi
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Depozitimi i bagazheve
Hotel Sugam Karaikudi
6.1 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Karaikkudi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Subhalakshmi Palace
7.1 Mesatare
Hotel
Indi, Karaikkudi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Ess Pe Inn
6.1 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Karaikkudi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Parkim falas
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.