Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kalpetta me pishinë për fëmijë

Kalpetta
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kalpetta në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Arayal Resort-A Unit of Sharoy Resort
Arayal Resort-A Unit of Sharoy Resort
Arayal Resort-A Unit of Sharoy Resort
8.5 E mirë
Resort
Indi, Kalpetta
Largësia nga qendra e qytetit:
13.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
Wayanad Silver Woods Hotel
Wayanad Silver Woods Hotel
Wayanad Silver Woods Hotel
Hotel
Indi, Kalpetta
Largësia nga qendra e qytetit:
13.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Nest n Mist
Nest n Mist
Nest n Mist
Hotel
Indi, Kalpetta
Largësia nga qendra e qytetit:
17.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Morickap Resort
Morickap Resort
Morickap Resort
Resort
Indi, Kalpetta
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Karapuzha Village Resort
Karapuzha Village Resort
Karapuzha Village Resort
Resort
Indi, Kalpetta
Largësia nga qendra e qytetit:
8.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Grassroots
Grassroots
Grassroots
8.4 E mirë
Hotel
Indi, Kalpetta
Largësia nga qendra e qytetit:
7.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
Green Peace Holiday Home Kalpetta
Green Peace Holiday Home Kalpetta
Green Peace Holiday Home Kalpetta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Kopsht
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Dush
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
Misty Hills Hotel & Resorts
Misty Hills Hotel & Resorts
Misty Hills Hotel & Resorts
Resort
Indi, Kalpetta
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Dush
 • Furgon i aeroportit
 • Tavolinë udhëtimi
Petals Resorts Wayanad
Petals Resorts Wayanad
Petals Resorts Wayanad
8.6 E mirë
Resort
Indi, Kalpetta
Largësia nga qendra e qytetit:
11.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Woodrose Resort
Woodrose Resort
Woodrose Resort
9.4 E shkëlqyer
Resort
Indi, Kalpetta
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
The Serenity Resort
Resort
Indi, Kalpetta
Largësia nga qendra e qytetit:
16.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.