Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Gurgaon me pishinë për fëmijë

Gurgaon
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 38 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Gurgaon në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hyatt Regency Gurgaon
Hyatt Regency Gurgaon
Hyatt Regency Gurgaon
Hotel
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
The Westin Gurgaon
The Westin Gurgaon
The Westin Gurgaon
7.8 Mesatare
Hotel
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Courtyard by Marriott Gurugram Downtown
Courtyard by Marriott Gurugram Downtown
Courtyard by Marriott Gurugram Downtown
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Crowne Plaza Today Gurgaon
Crowne Plaza Today Gurgaon
Crowne Plaza Today Gurgaon
8.4 E mirë
Hotel
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Trident Gurgaon
Trident Gurgaon
Trident Gurgaon
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
7.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Oberoi Gurgaon
The Oberoi Gurgaon
The Oberoi Gurgaon
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Ramada Gurgaon Central
Ramada Gurgaon Central
Ramada Gurgaon Central
6.4 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
DoubleTree by Hilton Gurgaon New Delhi NCR
DoubleTree by Hilton Gurgaon New Delhi NCR
DoubleTree by Hilton Gurgaon New Delhi NCR
Largësia nga qendra e qytetit:
8.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Taj City Centre Gurugram
Taj City Centre Gurugram
Taj City Centre Gurugram
Hotel
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Lemon Tree Premier 2 Gurugram
Lemon Tree Premier 2 Gurugram
Lemon Tree Premier 2 Gurugram
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Heritage Village Resort & Spa Manesar-Gurgaon
Heritage Village Resort & Spa Manesar-Gurgaon
Heritage Village Resort & Spa Manesar-Gurgaon
8.2 E mirë
Resort
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
13.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Skycity Hotel
Skycity Hotel
Skycity Hotel
Hotel
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Park Plaza Gurgaon
Park Plaza Gurgaon
Park Plaza Gurgaon
7.4 Mesatare
Hotel
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Radisson Gurugram Sohna Road City Center
Radisson Gurugram Sohna Road City Center
Radisson Gurugram Sohna Road City Center
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Pllazio Hotel
The Pllazio Hotel
The Pllazio Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
The Palms Town & Country Club
The Palms Town & Country Club
The Palms Town & Country Club
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
The Acura BMK
The Acura BMK
The Acura BMK
Hotel
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
The Westin Sohna Resorts & Spa
The Westin Sohna Resorts & Spa
The Westin Sohna Resorts & Spa
8.4 E mirë
Resort
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
27.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hilton Garden Inn Gurgaon Baani Square
Hilton Garden Inn Gurgaon Baani Square
Hilton Garden Inn Gurgaon Baani Square
7.4 Mesatare
Hotel
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Country Inn & Suites by Radisson Gurugram Sohna Road
Country Inn & Suites by Radisson Gurugram Sohna Road
Country Inn & Suites by Radisson Gurugram Sohna Road
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Gurgaon
Largësia nga qendra e qytetit:
14.5 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.