Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Dehraduni me pishinë për fëmijë

Dehraduni
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Dehraduni në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Solitaire
The Solitaire
The Solitaire
Hotel
Indi, Dehraduni
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Shënjestër
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Ramada Dehradun Chakrata Road
Ramada Dehradun Chakrata Road
Ramada Dehradun Chakrata Road
8.4 E mirë
Hotel
Indi, Dehraduni
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
Oxygen Homestay
Oxygen Homestay
Oxygen Homestay
Homestay
Indi, Dehraduni
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Regenta Lp Vilas By Royal Orchid Hotels
Regenta Lp Vilas By Royal Orchid Hotels
Regenta Lp Vilas By Royal Orchid Hotels
8.6 E mirë
Hotel
Indi, Dehraduni
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Shaheenbagh
Shaheenbagh
Shaheenbagh
9.6 E shkëlqyer
Resort
Indi, Dehraduni
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel Ashrey
Hotel Ashrey
Hotel Ashrey
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Indi, Dehraduni
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Bharat Resorts Dehradun
Bharat Resorts Dehradun
Bharat Resorts Dehradun
Resort
Indi, Dehraduni
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.