Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Dalhousie me pishinë për fëmijë

Dalhousie
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 3 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Dalhousie në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand View Hotel Dalhousie
Grand View Hotel Dalhousie
Grand View Hotel Dalhousie
9.5 E shkëlqyer
Hotel
Indi, Dalhousie
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
Sagrika Resort
Sagrika Resort
Sagrika Resort
4.0
Resort
Indi, Dalhousie
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Hotel Dalhousie Heights
Hotel Dalhousie Heights
Hotel Dalhousie Heights
Hotel
Indi, Dalhousie
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Zbardhja
 • Pishinë
 • Dyqanet
Lall Ji Tourist Resort
Lall Ji Tourist Resort
Lall Ji Tourist Resort
Resort
Indi, Dalhousie
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.