Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Chinnakanal me pishinë për fëmijë

Chinnakanal
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Chinnakanal në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sterling Munnar
Sterling Munnar
Sterling Munnar
Hotel
Indi, Chinnakanal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Club Mahindra Munnar
Club Mahindra Munnar
Club Mahindra Munnar
7.0 Mesatare
Hotel
Indi, Chinnakanal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
Mountain Club Resort Munnar
Mountain Club Resort Munnar
Mountain Club Resort Munnar
7.9 Mesatare
Resort
Indi, Chinnakanal
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Ragamaya Resort & Spa Munnar
Ragamaya Resort & Spa Munnar
Ragamaya Resort & Spa Munnar
Resort
Indi, Chinnakanal
Largësia nga qendra e qytetit:
14.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Shola Crown
Shola Crown
Shola Crown
8.1 E mirë
Resort
Indi, Chinnakanal
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Ayur County Resort
Ayur County Resort
Ayur County Resort
5.4
Hotel
Indi, Chinnakanal
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Fort Munnar
Fort Munnar
Fort Munnar
8.5 E mirë
Hotel
Indi, Chinnakanal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
The Siena Village
The Siena Village
The Siena Village
Hotel
Indi, Chinnakanal
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Dream Catcher Plantation Resort
Dream Catcher Plantation Resort
Dream Catcher Plantation Resort
Resort
Indi, Chinnakanal
Largësia nga qendra e qytetit:
10.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Restorant
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.