Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Candolim me pishinë për fëmijë

Candolim
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 30 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Candolim në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Lemon Tree Amarante Beach Resort Goa
Lemon Tree Amarante Beach Resort Goa
Lemon Tree Amarante Beach Resort Goa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Taj Holiday Village Resort & Spa Goa
Taj Holiday Village Resort & Spa Goa
Taj Holiday Village Resort & Spa Goa
8.9 E mirë
Resort
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Taj Fort Aguada Resort & Spa Goa
Taj Fort Aguada Resort & Spa Goa
Taj Fort Aguada Resort & Spa Goa
8.9 E mirë
Resort
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Novotel Goa Shrem Hotel
Novotel Goa Shrem Hotel
Novotel Goa Shrem Hotel
Hotel
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Fortune Acron Regina - Member ITC Hotel Group
Fortune Acron Regina - Member ITC Hotel Group
Fortune Acron Regina - Member ITC Hotel Group
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Park Inn by Radisson Goa Candolim
Park Inn by Radisson Goa Candolim
Park Inn by Radisson Goa Candolim
7.7 Mesatare
Resort
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Golden Tulip Goa
Golden Tulip Goa
Golden Tulip Goa
8.0 E mirë
Hotel
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The O Hotel Beach Resort & Spa Goa
The O Hotel Beach Resort & Spa Goa
The O Hotel Beach Resort & Spa Goa
7.1 Mesatare
Resort
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Radisson Goa Candolim
Radisson Goa Candolim
Radisson Goa Candolim
7.5 Mesatare
Hotel
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Novotel Goa Resort & Spa
Novotel Goa Resort & Spa
Novotel Goa Resort & Spa
7.7 Mesatare
Resort
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hyatt Centric Candolim Goa
Hyatt Centric Candolim Goa
Hyatt Centric Candolim Goa
8.3 E mirë
Hotel
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Aguada Anchorage - The Villa Resort
Aguada Anchorage - The Villa Resort
Aguada Anchorage - The Villa Resort
8.7 E mirë
Hotel
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Sukhmantra Resort
Sukhmantra Resort
Sukhmantra Resort
Resort
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Zense Resort
Zense Resort
Zense Resort
Resort
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Godwin Hotel Candolim
Godwin Hotel Candolim
Godwin Hotel Candolim
7.8 Mesatare
Hotel
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Parkimi
Whispering Palms Beach Resort
Whispering Palms Beach Resort
Whispering Palms Beach Resort
Resort
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
OYO 1444 Silver Sands Holiday Village
OYO 1444 Silver Sands Holiday Village
OYO 1444 Silver Sands Holiday Village
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Aldeia Santa Rita
Aldeia Santa Rita
Aldeia Santa Rita
7.7 Mesatare
Hotel
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Highland Beach Resort
Highland Beach Resort
Highland Beach Resort
5.8
Resort
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
Sonesta Inns
Sonesta Inns
Sonesta Inns
8.1 E mirë
Resort
Indi, Candolim
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.